piątek, 28 czerwca 2013

142. Koniec lekcji, czas na korki

Przed chwilą w parku mijałam grupę wyelegantowanej młodzieży lat 9-10, ze świadectwami, taplającej się w trawie...czyli wakacje:)

I może wreszcie troszkę więcej czasu- dla siebie, na siebie, a przede wszystkim na zbierane miesiącami pomysły, przesuwane przez rzeczy bieżące bardziej niż woda w kanalizacji. Wyzwanie nr 1- KOREK. Jak myślicie, co powstanie z tych zestawów? 

+ Żeby nie być gołosłowną- obiecane zasłony. Oczywiście jak już napisałam o piekielnej aurze, to temperatura za oknem spadła o 10stopni. Rodzice chyba mieli rację, że chcieli mnie wypożyczać afrykańskim państwom jako niezawodną metodę na chmury...nic to, jak widać nie utraciłam hydro- zdolności z wiekiem, może na emeryturze zrobię karierę jako najbledsza szamanka na świecie. 
A tak prezentują się, równie blade jak moje nogi, zasłony:Projekt i wykonanie -Padre, krzywe wieszanie- mua. Tkanina  TA.  TA nia;)

4 komentarze:

Nowiutki Rupieć pisze...

MUA! Krzywizna zawieszenia idealna, nastrój wymarzony, ściana - słabo wytarta ;). A porządek w miejscach obfotografowanych... nienaganny! Czy po prostu ujęcia z żabiej perspektywy kuchni celowo maskują odnowione składowisko pod schodami...? ;).
Gorące pozdrowienia od moich arystokratycznie porcelanowych racic, zestawionych z plebsko zabrązowionym popiersiem!

LadyDi ... SZCZĘŚCIE jest wyborem ... pisze...

Wygląda TO pięknie !!!!

Maja pisze...

Siudemka Paskudo, zamorduję Cię;PPP Tak mi image perfekcyjnej pani domu psuć, no...wiadomo że pierdolniczek pod schodami jest, niestety nie chce wyparować mimo próśb, gróźb i modlitw.

lasche pisze...

Mam pewne zaległości wakacyjne (choć wyjazd przed nami). Absolutnie fantastycznie wyglądają zasłonki z już zastanym tłem.