wtorek, 4 czerwca 2013

POMOŻECIE?

Kilka razy za pośrednictwem tego bloga udało się połączyć w parę idealną ludzia i zwierza. Wczoraj dowiedziałam się że po raz kolejny w ten sposób zostałam "chrzestną matką". I chciałabym jeszcze, jeszcze, jeszcze.... bo jest sprawa. Z designem niby nie związana, ale jak ktoś doczyta do końca, to i tego się dopatrzy.
SEGAL
Punkt zatrzymań psów w Pszczynie Fundacji Zwierzęca Arkadia osiągnął zenit i kilka psów niestety jest na wylocie do Mysłowic. A to, jak wiadomo, oznacza ich smutny koniec;(. Potrzebujemy domów tymczasowych i stałych - wszystkich nieposiadających zwierza/ albo posiadających łagodne sztuki bardzo proszę o rozważenie możliwości przygarnięcia choćby na kilka dni któregoś z psiaków. Jeśli ktoś zdecydowałby się przygarnąć na stałe, Fundacja pokryje koszty kastracji/ sterylizacji. I teraz moja prywata- Przygarniającym oferuję ze swojej strony konsultacje projektowe. Taki bonus, oprócz wielkiej psiej miłości. BARDZO BARDZO ŁADNIE PROSZĘ, pomóżmy naszym małym kumplom! 

galeria psiaków na FB 

Szukamy domów stałych, tymczasowych- to w pierwszej kolejności.  Lato i czas wyrzucania "zabawek" w toku;(((
Pamiętajcie też o wirtualnych adopcjach- prawie wszystkie fundacje oferują taką możliwość. Sami określamy wysokość miesięcznej darowizny, to może być kilka, kilkanaście złotych. Nasze konto tego nie odczuje, a dla fundacji to olbrzymie odciążenie. No i można zostać opiekunem nawet kilkunastu zwierzaków,  bez posądzeń o zaburzenia psychiczne;)


Brak komentarzy: