środa, 6 sierpnia 2014

Cafe Articurial

  Cafe Artcurial by Charles Zana Paris France Café Artcurial by Charles Zana, Paris   France

Włoska restauracja w centrum Paryża, zaprojektowana przez architekta szlifującego styl w Nowym Jorku...
Teoretycznie to się nie mogło dobrze skończyć- ale teoria teorią, a talent i wyczucie zawsze zrobią swoje, nawet przy tak abstrakcyjnych czynnikach.
Autor wnętrza, Charles Zana, zadbał o to by w zabytkowym lokalu przy Champs Elysées stworzyć przestrzeń łączącą smaki z  trzech szerokości geograficznych. Francuski, wyrafinowany styl idzie ramię w ramię z nowojorskim modernizmem, razem walcząc o godne tło dla najlepszych potraw i win z Piemontu. Gości kusi nie tylko doskonałe menu- w cenę posiłku wliczony jest także widok paryskiego nieba, które można podziwiać dzięki przeszklonemu sufitowi o różnych porach roku. W takich okolicznościach  hasło "uczta dla oka i ducha" jest najlepszym komentarzem.

żródło zdjęć: http://www.yatzer.com/Cafe-Artcurial-Charles-Zana-Paris

Cafe Artcurial by Charles Zana Paris France 06 Café Artcurial by Charles Zana, Paris   FranceCafe Artcurial by Charles Zana Paris France 05 Café Artcurial by Charles Zana, Paris   FranceCafe Artcurial by Charles Zana Paris France 03 Café Artcurial by Charles Zana, Paris   France1 komentarz:

NaSkrajnej pisze...

Dla mnie cudowne. Klienci nie patrzą, jaki styl, z czym zmieszany, czy się udał... Jak lokal fajnie urządzony, dobre jedzenie w podstawie, to właściciele już są wygranymi. Jest wytwornie i z dużą dawką klasy.