poniedziałek, 2 lutego 2015

Mirror mirror on the wall- lustrzane płytki subway

Marzy mi się projekt, w którym mogłabym użyć lustrzanych płytek. Takich które wyglądają jak skrawki szkła wydartego ze starego dworu, może i strasznego. 

Te z kolekcji Visage Ann Sack's mają idealny stopień przydymienia, zmatowienia i "wystrzępienia" krawędzi, więc bardzo ładnie proszę- niech ktoś mi taki projekt zleci, bo mój dom już więcej płytek nie przyjmie!.

Słów kilka o tym, co obecnie się dzieje. Otóż obecnie dzieje się niewiele pozornie, ale bardzo dużo wewnętrznie. Zostałam zaatakowana przez chyba wszystkie możliwe wirusy, zaczynając od chorobogennych, a na komputerowych kończąc. Atak był tak podejrzanie zmasowany, że wyczuwam w tym ewidentny spisek. Tylko nie za bardzo wiem kogo ścigać i komu dać w mordę. Mój komputer w ramach niezbyt mile widzianej solidarności też się wziął i rozchorował, a ja w ramach zwolnienia chorobowego zaiwaniam na laptopie D, na którym niby wszystko jest ok, ale już zupełnie nie tak jak bym chciała.
Także tego, jak to mawia linia żeńska w mojej rodzinie, także tego...

PS. Płytki do kupienia na stronie ANNSACKS.COM

4 komentarze:

+li+ pisze...

Świetne te płytki. Kiedyś myślałam, że będę mogła korzystać z takich materiałów.
Życie zweryfikowało mi sprawę:)

Zdrowia życzę. Kuruj się i nie daj się.

Maja pisze...

Chyba też się nie doczekam...no nic, najwyżej w kolejnym życiu. W którymś przecież musi się udać, prawda?;)

kasia78 zawadka pisze...

Proszę mi powiedzieć gdzie mogę zamówić sobie takie płytki:lustrzane płytki subway lub te z kolekcji Visage Ann Sack s.Z góry dziękuję wielbicielka płytek lustrzanych :)

Maja pisze...

Cześć Kasiu, płytki z tej serii dostępne są tylko w USA, przynajmniej tak wynika z moich przeszpiegów sprzed dwóch sezonów (Warto jednak popytać o możliwość sprowadzenia produktów tej marki w salonach z luksusowym wyposażeniem, a nuż się uda? ALTERNATYWNIE: Lustrzane subway ma w swojej ofercie kilka firm, np Zień dla Tubądzina, Villeroy&Boch.
W pomieszczeniach w których woda nie leje się hektolitrami po ścianach, np. w kuchni, lub na ozdobnej ścianie w łazience, można pokombinować ze zrobieniem lustrzanych płytek z efektem postarzenia, zamówionych na wymiar u szklarza.