poniedziałek, 6 lutego 2012

ZBIÓRKA

UWAGA WŁOCHY I OKOLICE!!!
Porzućmy na chwilę mało ważne w kontekście dwudziestostopniowego mrozu kwestie estetyczne i zajmijmy się tym, co naprawdę potrzebne i ważne.
Zwierzaki w schroniskach przymarzają do betonowych wylewek...

foto- Katarzyna Rostalska


Wraz ze znajomymi z naszej dzielnicy organizujemy zbiórkę kocy, starych kurtek oraz karmy dla schroniska w Celestynowie. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć- proszę o bezpośredni kontakt na fb lub mail: barbara.bongo@gmail.com.  ( Materiały zbieram u siebie w domu przez najbliższy tydzień).
Robimy też zupełnie prywatną zrzutkę na zakup styropianu do ocieplenia bud- gdyby ktoś był na tyle odważny i chciał dorzucić parę groszy przysięgam, wszystko zostanie przeznaczone na budy, nie na buty;).

Dla chętnych do pomocy mieszkańców Warszawy z odległych dzielnic- w lecznicy Salvet na Wilanowie zbierane są rzeczy dla przytuliska Pod Psim Aniołem, informacje bezpośrednio w lecznicy ( http://www.salvet.com.pl/8,Kontakt.html)

najbardziej potrzebujemy:
- karmy dla psów i kotów (sucha, puszki, ryż, makaron)
- posłania, koce, kołdry i poduszki (nie z pierzem)
- żwirek dla kotów i środki czystości

Gdyby ktoś posiadał większą ilość rzeczy do oddania, ale miał kłopoty z transportem- proszę, zgłoście to na powyższy adres mailowy. Celestynowy anioł stróż odbierze dobra;)

Brak komentarzy: