czwartek, 1 grudnia 2011

Design Dla Zwierząt nadchodzi

Najbardziej emocjonująca część akcji już tuż- tuż!!
Licytacje wyjątkowych przedmiotów na Allegro rozpoczną się w sobotę o godzinie 11 i będą trwały do kolejnego weekendu( co15 min pojawi się nowy przedmiot) . Do wygrania designerskie perełki, szalone wynalazki, pomysły na prezenty dla dużych i małych. Każda złotówka zostanie przeznaczona na karmę, leczenie, szczepienia i zabawki dla zwierzaków.

Kilka słów o całym przedsięwzięciu:


DESIGN DLA ZWIERZĄT

Krystyna Łuczak- Surówka i Hajime/ foto matys-studio.pl


W pierwszej połowie grudnia na serwisie allegro.pl odbędą się wyjątkowe aukcje charytatywne przedmiotów ze świata designu zorganizowane w ramach akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT. Akcja odbywa się pod patronatem AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE, a jej pomysłodawcą i organizatorem jest DR KRYSTYNA ŁUCZAK-SURÓWKA, wykładowca, historyk sztuki i wzornictwa. Dochody ze zlicytowanych przedmiotów zostaną przekazane na konto FUNDACJI „ARGOS”, która prowadzi Biuro Ochrony Zwierząt oraz „Koterię” – ośrodek dla kotów miejskich. Święty Mikołaju! Design może okazać się wyjątkowym bożonarodzeniowym prezentem dla Ciebie, Twoich najbliższych, a także potrzebujących kotów i psów.  

Przedmioty będą wystawiane na aukcjach akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT, na jej koncie Allegro: DSGNdlaZwierzat od dnia 1 do 3 grudnia br. Aukcje trwać będą 2 tygodnie. „Można zakupić dla siebie lub osoby bliskiej prezent na Święta, a na Nowy Rok poczuć się podwójne obdarowanym. Wtedy bowiem, po rozliczeniu aukcji, nastąpi zakup noworocznych prezentów dla zwierząt zgodnie z zapotrzebowaniem Fundacji Argos– mówi dr Krystyna Łuczak-Surówka.

Już teraz Fundacja przedstawiła listę najpotrzebniejszych lekarstw, akcesoriów weterynaryjnych oraz karmy, którą zamierza zakupić dzięki środkom zebranym w akcji. Od pierwszego dnia akcji, tj. 13 listopada br., jej losy, projekty, które dołączają (a wkrótce i przebieg aukcji) można śledzić na specjalnie powstałej dla tego celu stronie na portalu społecznościowym Facebook: DESIGN DLA ZWIERZĄT.

1 komentarz:

Matys Studio pisze...

Autorem tego zdjęcia jest matys-studio.com :)