piątek, 7 grudnia 2012

DDZ/13

Macie już gwiazdkowe prezenty? U mnie jak zwykle nic nie wyszło z  dalekosiężnych i głęboko idących planów, by załatwić kwestie podchoinkowe przed grudniem.

I dobrze!
Na aukcji Design Dla Zwierząt organizowanej już po raz drugi przez  Krystynę Łuczak- Surówkę można upolować niesamowite rarytasy. Meble vintage, obiekty zaprojektowane przez sławy designu, niesamowitą biżuterię, najmodniejsze ciuchy, najświeższe projekty polskich twórców, książki, naczynia...

Zasada jest prosta- wszystko co jest na czasie, jest na aukcji. Wszystko co jest na aukcji, niedługo będzie na czasie. Aukcje  łączy jeden mianownik- DOBRY PROJEKT i chyba w tym tkwi wytłumaczenie powodzenia zeszłorocznej edycji. To się po prostu opłaca mieć ;D.


Sprawiając sobie , nie ukrywajmy - wypasiony i niesztampowy prezent pomożemy zwierzakom. Każda rzecz ( chociaż w tym roku licytowane są nie tylko dobra materialne) to podarunek od artysty/ firmy, która nie bierze za niego ani złotówki, więc cały dochód trafi do Fundacji Akity w Potrzebie. 
Ja już ostrzę pazury na kilka pozycji, niezrażona zeszłoroczną porażką w kwestii pozłacanego krasnala.

PS. Podobnie jak rok temu, również dołączyłam się do  grona darczyńców , i to w dwójnasób. Jutro napiszę o co kaman;)

Brak komentarzy: